535 отзывов
Постельные комплекты - низкие цены - высокое качествоПосмотреть товар

Компания временно не принимает заказы и сообщения.

+38 (067) 125-66-22
Корзина

Пледы и покрывала


Пледи

Кожній людині добре знайомий такий образ домашнього затишку: холодний зимній або осінній вечір, тепло від каміну, цікава книга, чашка теплого чаю в руці і обов’язковий атрибут цієї гармонії – теплий плед на колінах. Теплий і м’який плед створить відчуття затишку і душевного спокою. В нашому інтернет-магазині Ви можете купити пледи із самих різноманітних матеріалів: із натуральної вовни або натурального шовку, із хлопка або бамбука, із мікрофібри або акрилу, із віскози або поліестра. Наш асортимент включає в себе велике різноманіття пледів: пледи на диван або на ліжко, дорожні і камінні пледи різноманітних розмірів і забарвлення. Придбати плед – це зробити правильний крок назустріч затишку та комфорту. Давайте створимо вам затишок разом!
Плед — один із самих універсальних виробів. Його можна використовувати як завгодно: під пледом можна зігрітися і усамітнитися, виріб великого розміру можна використовувати як покривало, під дорожнім пледом час пролетить набагато швидне під час довгої подорожі. Напевно, найбільшою насолодою можна вважати відпочинок на веранді, в кріслі-гойдалці, коли Вас зігріває м’який плед, з’являється відчуття безтурботності, коли час ненадовго зупиняється і нікуди не потрібно поспішати, а ви розслабляєтесь у приємній компанії.
Першопочатково плед був створений як вовняна або напіввовняна дорожня ковдра. Плед у клітинку вже давно асоціюється з Шотландією або Англією, де клімат дуже вологий і хочеться пошвидше зігрітись. З часом пледи розповсюдились по всьому світу і здобули заслужену популярність у кожному домі, як ефектна прикраса і ефективний засіб від холоду. Пледи по праву вважаються символом домашнього затишку, а не просто шматками тканини для обігріву. Використання пледу – це справжня традиція, сімейний ритуал.
Для виробництва пледів використовуються різні види тканин. Кожний матеріал має свої особливості і створює різні відчуття. Важливо підібрати матеріал, який подобається саме Вам. Пледи з вовни, кашеміру, верблюда, мериноса, лами, альпаки – усе чого душі заманеться.
Плед шовковий La Scala SHP-004Елегантний плед із натурального шовку подарує незрівнянне відчуття комфорту. Шовковий плед La Scala створить атмосферу ніжності і м’якості, дозволить розслабитись кожній клітинці Вашого організму.